Tervetuloa

Palvelemme teitä entistä paremmin
Olemme muuttaneet 1.9.2018 uusiin toimistotiloihin Tuusulan Hyrylään. 

Käyntiosoite
Hyrylänkatu 8
04300 Tuusula

Henkilökunta

Terho Pietarinen
Toimitusjohtaja
o40 580 51 18
terho.pietarinen@asura.fi

Kari Pietarinen
Tuotantojohtaja
040 138 02 23
kari@asura.fi

Petri Kasurinen
Työpäällikkö (talonrakennus)
050 570 9663
petri@asura.fi

Pasi Tanhua
Työpäällikkö (maanrakennus)
040 685 7070
pasi.tanhua@asura.fi

Vesa Tanhua
Vastaava mestari
040 823 6362
vesa.tanhua@asura.fi

Sinun nimesi?
Olet huippuosaaja ja
haluat olla osa menestys tarinaa.
Katso avoimet työpaikat!

 

Tuomas Ahola
Hallituksen puheenjohtaja
040 043 6630
tume.ahola@gmail.com

Katri Pietarinen
Taloushallinto
040 594 8458
katri.pietarinen@asura.fi

Laura Montonen
Toimistosihteeri
046 921 8118
laura.montonen@asura.fi

Laskutustiedot

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja
Verkkolaskuosoite:                         003718182818
Verkkolaskuoperaattori:               Maventa
Operaattorin välittäjätunnus:      003721291126
Pankkiverkon välittäjätunnus:    DABAFIHH

Sähköpostilaskut:
katri.pietarinen@asura.fi

Paperilaskuosoite:
Hyrylänkatu 8 D 2
04300 Tuusula

Uudenmaan Rakennus & Putkitus Oy / ASURA

Uudenmaan Rakennus ja Putki Oy: aputoiminimi on Asura (asuminen ja rakentaminen) joka kuvastaa paremmin yrityksen toimintaa. Toiminta jatkuu samalla Y-tunnuksella kuin ennenkin.

Y-tunnus 1818281-8
VAT nro FI18182818